Idea Okrągłego Miasteczka jest mi bliska, gdyż sam chcę stworzyć taką społeczność morsów z którymi, mógłbym rozwijać wspólne pasje i zainteresowania. Chciałbym stworzyć ośrodek mrozolecznictwa naukowo – leczniczego „Powrót do Natury”. Ważne jest dla mnie miejsce i ludzie z którymi mógłbym stworzyć taką przestrzeń. Interesuje mnie również idea budowy domów kopułowych, sam mam w planach stworzyć mały domek gdzie mógłbym przyjmować gości i dzielić się z nimi wiedzą i doświadczeniem. Relacje z ludźmi to jest dla mnie ważna kwestia, o której mówią ludzie  z zespołu OM. Sam prowadzę warsztaty i sesje indywidualne z ludźmi i wiem jak ważne jest spotkanie podobno myślących ludzi, aby ruszyć projekt w etap realizacji i cieszyć się jego owocami. Zachęcam do tego projektu ludzi otwartych i pozytywnie zakręconych, aby tworzyć takie Okrągłe Miasteczka na całym świecie.

www.okraglemiasteczko.net

Olek Doba polski podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca jest moim dobrym przyjacielem, który tak jak ja lubi ekstremalne sytuacje. Dzięki internetowemu głosowaniu na stronie internetowej „National Geographic” zdobył tytuł „Podróżnika Roku 2015”. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej) wyłącznie dzięki sile mięśni. Opłynął kajakiem Morze Bałtyckie i Bajkał. Również jako pierwszy opłynął całe polskie wybrzeże z Polic do Elbląga oraz Polskę po przekątnej z Przemyśla do Świnoujścia. Dwukrotny Złoty, Srebrny i Brązowy medalista Otwartych Akademickich Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim. Zachęcam z całego serca wszystkich do wspierania i sponsorowania jego wypraw, gdyż jest to człowiek czynu, który inspiruje wiele młodych pokoleń.

www.aleksanderdoba.pl

Jako mors zwracam uwagę nie tylko na wodę, w której się kąpię, ale także na wodę, z której się składam. Znalazłem idealne i naturalne rozwiązanie, dzięki któremu mogę nawadniać moje ciało wodą życiodajną. Generatory Wody Życia to rozwiązanie, które daje rewelacyjną pod względem parametrów wodę o właściwościach uzdrawiających. Taką wodę możemy spotkać tylko w źródłach wody uzdrowiskowej. Obecnie wybrałem ją także dla siebie do wytwarzania w domu najwyższej jakości wody do picia. Woda zostaje nasycona aktywnym wodorem w sposób naturalny - bez użycia prądu. Taka woda z super antyoksydantami chroni nasze komórki przed niszczeniem i chorobami spowodowanymi przez wolne rodniki. Dodatkowo Generator zawiera kryształy i programuje wodę sprawiając, że staje się ona mocno energetyczna.  Dzięki tej wodzie czuję, że mam więcej energii do osiągania kolejnych celów i przekraczania granic.

www.wodazycia.info